آثار معرق alavia.ir

::  درباره‌ی ما  ::

- آثار مندرج در این سایت بدون استفاده از ماشین‌آلات تولید شده است. طرح‌های استفاده شده برخی اختصاصی و برخی دیگر طرح‌های معروف و یا همراه ادیت و تلفیق است. جهت معرفی تولید‌کننده‌ی اثر، امضا روی آثار   درج شده و هرگونه استفاده از آن منع قانونی دارد.

- در مورد آثار موجود در سایت و یا تصاویر موجود در بخش "سفارش ساخت" می‌توانید جنس اثر (چوب یا مس)، رنگ و یا جنس چوب، رنگ زمینه با انتخاب از نمونه‌های موجود، رنگ قاب (مشکی، قهوه‌ای، قهوه‌ای با پتینه طلایی) را انتخاب و توسط ایمیل یا فرم مندرج در بخش "تماس با ما" درخواست بررسی و اعلام هزینه نمایید. با در نظر گرفتن محدودیت‌های اجرای طرح از نظر جنس اثر، درخواست شما بررسی و زمان و هزینه و پیشنهاد احتمالی بهبود ترکیب اثر به شما اعلام خواهد شد. 

- چنانچه اثر خریداری شده  به دلیل حوادثی چون ضربه صدمه ببیند؛ با ارسال تصویر آن می‌توانید از امکان تعمیر اثر جویا شوید.  

- در صورتی که طرح خاصی مد نظر دارید (اجرا شده بصورت گرافیکی با رزولوشن بالا و یا همراه درخواست اجرای گرافیکی) می‌توانید طرح خود را از طریق ایمیل ارسال کنید تا شرایط تولید آن بررسی شود.

- طرح‌های ارائه شده اختصاصی نیست و مکرر تولید می‌شود مگر آنکه مشخصا ذکر شده باشد و یا خریدار طرح اختصاصی خود را جهت تولید اثر ارائه نماید.

- قاب‌های ارائه شده در تصاویر وبسایت بخشی از گرافیک سایت است و با قاب اصلی متفاوت است.

- پذیرای راهنمایی‌های ارزنده شما در جهت بهبود کیفی و محتوایی آثار هستیم.  

::  تماس با ما  ::


برای سفارش آثار و یا تماس با ما، از طریق ارسال ایمیل ، تماس تلفنی و یا فرم اینترنتی "ارسال سوال" اقدام نمایید.

ایمیل: info@alavia.ir
تلفن: 22869217-021
اینستاگرام: instagram.com/alavia.ir
تلگرام: t.me/alaviac

ارسال سوال، درخواست خرید یا ساخت اثر از طریق فرم اینترنتی
راهنمای پیگیری سفارش خرید یا ساخت اثر